Przerwa technologiczna na Pływalni MCER

Jak co roku, przed końcem wakacji – od 14 sierpnia b.r. nastąpi przerwa technologiczna na naszej pływalni.

– „Zgodnie z przyjętymi standardami, przegląd pływalni powinien odbywać się raz w roku. Zawsze staramy się przeprowadzać go terminowo, bo wiemy, że ze względu na dobro i bezpieczeństwo korzystających z atrakcji naszej pływalni, nie możemy pozwolić sobie na żadne zaniedbanie. Firma Budimex, która wybudowała nasz obiekt, w tym czasie przeprowadza również szereg napraw gwarancyjnych, czego nie da się zrealizować w zwykłym trybie, kiedy basen jest otwarty. Na ogół jest to około miesięczna przerwa pauza” – podkreśla Piotr Grubek – Prezes Mareckich Inwestycji Miejskich.

– „Strefa SPA zostanie wyłączona z użytkowania 7 sierpnia, natomiast od 14 sierpnia nastąpi przerwa technologiczna na pływalni. Wszystkie prace serwisowe powinny zostać zakończone do dnia 14 września. O ponownym otwarciu pływalni poinformujemy w oddzielnym komunikacie” – zaznacza Katarzyna Bielska – Dyrektor Zarządzająca MCER.

W tym czasie zostaną wykonane prace serwisowe filtrów oraz instalacji technologicznej basenu. Nastąpi także całkowite czyszczenie niecek basenowych oraz usunięcie wszelkich usterek. Woda z basenu trafi do naszych zbiorników retencyjnych i zyska drugie życie – posłuży do nawadniania dachu bagiennego i podlewania boiska. W Strefie SPA zostaną przeprowadzone stałe prace modernizacyjne.

Wszystko po to, by nasi klienci mogli wrócić do nas po przerwie i w pełni cieszyć się z atrakcji naszej pływalni.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy ponownie po ok.14 września!