Przedszkole Miejskie nr 2

O przedszkolu

Przedszkole Miejskie nr 2 to jedna z najnowocześniejszych publicznych placówek edukacyjnych dla najmłodszych w powiecie wołomińskim. 

Nasza spółka prowadziła nadzór nad budową i modernizacją tej placówki, do której uczęszczało przed jej rozbudową 75 dzieci, po rozbudowie – kolejne 225 dzieci 

Od 27.05.2019 roku przedszkole funkcjonuje w nowoczesnym 1700 m2 budynku, wybudowany w systemie modułowym, wyposażonym w najnowsze technologie umożliwiające dostosowanie parametrów do wymagań użytkowników. Przedszkole posiada 9 przestronnych oraz funkcjonalnych sal przedszkolnych, każda z własną toaletą i magazynkiem.

Oprócz części dydaktycznej w budynku znajduje się niezależny węzeł żywieniowy, gabinety administracyjne, szatnie dla dzieci, przestronne korytarze, sala do zajęć muzyczno-ruchowych, gabinet dla specjalistów oraz dwa tarasy zewnętrzne, plac zabaw i obszerny, pięknie zagospodarowany teren zielony z placem zabaw.

W budynku zastosowano szereg rozwiązań spełniających wymogi bezpiecznego użytkowania oraz dostępności dla osób z ograniczeniami ruchowymi oraz osób niepełnosprawnych.

Modernizacje

04.2021 – zmodernizowaliśmy i wykonaliśmy bezpieczną nawierzchnię na terenie placu zabaw. 

06.2021 – dostarczyliśmy i zamontowaliśmy zabawki na placu zabaw. 

09.2021 – doposażyliśmy obiekt w szafy magazynowe.